O firmě

Vážení přátelé,

vstupujete na stránky malé, ale zdravé rodinné firmy, zabývající se alternativními druhy pohonů jízdních kol a tříkolek, distribucí a servisem travních traktorů největšího a nejzkušenějšího českého výrobce Seco GROUP a.s., AGS Jičín ( dříve Agrostroj Jičín a.s.) a dalšími aktivitamioboru opravárenství, stavebního zámečnictví, výroby elektronických zařízení a doplňkůelektrokolům a elektro tříkolkám.

Neschovávámev se za společnostručením omezeným ani jiné výhodnější právní pr formy podnikání, ale jako fyzická osoba ručíme za všechny své aktivity svým dobrým jménem a (ze zákona) veškerým svým majetkem.

Zatímcooblasti travních traktorů a sekaček nabízíme především silné, solidně stavěné technicky na vysoké úrovni řešenéen stroje ,které snesounasazení např. v komunálních službách obcí a měst, v oboru elektrokol a elektro tříkolek sázíme především na nejpříznivější poměr cena  – užitná hodnota, kde jednoznačně vítězí cenově velmi výhodné cenově velmi v výrobky některých výrobcůČLR . Jistě, narážíme občas na drobné vady a nedodělky, tato elektro kola a elektro tříkolky jsou opravdu náročná na předprodejní servis a vysokou úroveň znalostí a zkušenostívíce technickce technických oborů najednou, ale přesto můžeme směle tvrdit, že máme jen spokojené zákazníky!

Pokud by totiž kdokolivněkterýmnámi prodávaných a námi servisovaných výrobků spokojen nebyl, jsme připraveni od něho tento stroj za dohodnutou cenu odkoupitrobků spokojen nebyl, jsme připraveni od něho tento stroj za dohodnutou cenu odkoupit zpět.

Marně budete na našich stránkách hledat hanlivá vyjádřenívýrobkům jiných prodejců, pohádky obchodníkůpoločasu rozpadu elektrokola nebo elektro tříkolek a jiné nesmysly, naopak seriozně a zdramaVámi budeme konzultovat Vaši osobní situaci a potřebu, Vaše osobní dispozice a ostatní okolnosti a navrhneme vám odpovídajícím odpov řešení, třebadoporučení na vhodný konkurenční výrobek! Například náš nejtěžší klient – cyklista na elektrokole váží více než 150 kg! A nejstarší hodně přes 80 let!

Naproti tomu neočekávejte bombastické slevy sezonní, posezónní a nevím jaké ještě, ani žádnou výherní loterii, kolo štěstí a podobně, ani nejsme a nikdy nebudeme schopni platit reklamutelevizi, chceme jen nabídnout za slušné ceny výrobky a služby vysoké užitné hodnoty lidem, kteří umí tyhle vlastnosti ocenit.

Nic víc, nic míň!

Jindřich Kreis, majitel firmy

 

Nezapomeňte se mrknout na Servis!

 

Výrobky

ELEKTRO KOLA ELEKTRO TŘÍKOLKY

 

Jindřich Kreis - Elektrokola, E-kolo, Elektro tříkolky, Elektrokolo, Travní traktory, alternativní pohony, autoelektro

Jindřich Kreis - Elektrokola, E-kolo, Elektro tříkolky, Elektrokolo, Travní traktory, alternativní pohony, autoelektro

Jindřich Kreis - Elektrokola, E-kolo, Elektro tříkolky, Elektrokolo, Travní traktory, alternativní pohony, autoelektro

Jindřich Kreis Elektrokolo Elektrokola E-kolo Travní
Portál POHODA

Poznámka:

TWIN je evropský projekt školících kurzů mechaniků elektrokol s platností ve všech zemích EU, který organizuje nizozemská Tweewieler Academy z Utrechu (Nizeozemí) a Technická univerzita CELF z Nykøbing (Dánsko).

ekolo.cz je partnerem TWIN pro Českou a Slovenskou republiku.